Projekt Andros

Home / Bez kategorii / Projekt Andros

PROJEKT ANDROS w zakresie oddziaływania na mięśnie erekcyjne i mięśnie dna miednicy wykorzystuje specjalistyczny trening przyrządowy, przy użyciu specjalistycznego urządzenia Atlas S6-PRIAPOS.

Dzięki tej metodzie uzyskujemy znaczną poprawę jakości życia zarówno w przypadkach zaburzeń erekcji jak i nietrzymania moczu.

Z powodu różnych operacji, chorób, wypadków, urazów, ale także w wyniku fizjologicznego procesu starzenia, słabną nasze ,,zdolności” seksualne. Dla każdego mężczyzny i każdej kobiety potencja jest wskaźnikiem dobrego samopoczucia i barometrem zdrowia nie tylko fizycznego, ale i psychicznego. To z kolei przekłada się na udane życie seksualne i jest kwintesencją każdego związku i to na każdym etapie jego trwania.

Projekt ANDROS wprowadza nową jakość ćwiczeń, która pozwala na uzyskanie pożądanych efektów leczniczych w krótszym czasie i pewność utrzymania osiągniętych efektów, przy kontynuowaniu ćwiczeń.

Innowacyjność programu ANDROS polega na tym, że wszystkie oryginalne, specjalistyczne ćwiczenia wykonywane są z obciążeniem dostosowanym indywidualnie i p. Atlas S6-PRIAPOS jest jedynym tego typu urządzeniem na świecie (!), i został specjalnie zaprojektowany do projektu ANDROS.

Ogromnym atutem programu ANDROS w treningu mięśni dna miednicy jest fakt, ze można go stosować zarówno u mężczyzn jak i u kobiet.

Korzyści ze stosowania Projektu Andros

 • zapobieganie przedwczesnym zaburzeniom potencji związanymi z procesem starzenia się
 • wzmocnienie doznań seksualnych zarówno przez kobiety jak i mężczyzn,
 • zwiększenie wydolności seksualnej kobiet i mężczyzn,
  poprawa formy psychicznej poprzez polepszenie potencji (dowartościowanie się jako ,,prawdziwy” mężczyzna /kobieta),
 • zapobiegawczo/wzmacniająco przed planowanymi zabiegami operacyjnymi mogącymi mieć późniejszy negatywny wpływ na potencję (operacje jamy brzusznej, prostaty, kręgosłupa),
 • przywrócenie właściwego mechanizmu kontynecji (trzymania moczu) – w przypadku wysiłkowego nietrzymania moczu z przyczyn fizjologicznych (starzenie się organizmu, uprawianie sportów), po zabiegach chirurgicznych lub po ciąży,
 • polepszenie erekcji w zaburzeniach potencji po zabiegach urologicznych, chirurgicznych i chorobach powodujących impotencję,
 • pomoc w zaburzeniach takich jak przedwczesny wytrysk u mężczyzn (Ejaculatio praecox), czy ,,bolesny” stosunek u kobiet,
  polepszenie potencji i zwiększenie satysfakcji seksualnej w rehabilitacji neurologicznej u osób po udarach z zaburzeniami potencji – jako tzw. ,,post-stroke sexual rehabilitation”
 • ogólna poprawa kondycji fizycznej i samopoczucia.